karton

Karton, hafif ekonomik ve geri dönüşümlü bir ambalaj malzemesi

Standart
karton
ambalajlarımızı
keşfedin
Ahşap’ta olduğu gibi, üretim araçlarımız, karton ambalajlarımızda da minimum 20 000 adetlik seri üretimlerine uyarlanmıştır. Gıda sektörünün tümüne üretmekteyiz, özellikle peynir endüstrisine, ama gıda dışı sektörlerinede üretmekteyiz.

Fabrikalarımız 5 teknolojiler ile üretmektedirler: kıvırarak şekillendirme, yapışma, presleme, termoform ve katlama-yapıştırma.

Ofset baskıdaki kazandığımız ustalıkla, kutu, kase ve paketleme taleplerinizde , farklı şekiller, kesimler ve kişiselleştirme özelliğine sahip bir malzeme olan karton, yaratıcı şekillerde sağlamaktadır.

peynir ambalajı peynir ambalajı

Ürünlerinizin özelliklerine göre farklı özellikli karton çeşitleri kullanılmaktadır. Bu kutular geri dönüştürülebilir ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunmaktadır.

Fransa ve Polonya’daki matbaalarımız ve bazı fabrikalarımız FSC belgelidirler ve FSC kartonun kullanımına imkân verebilmektedirler.

Karton ambalajlarımızın bir kısmı, fırında ve mikro dalga fırında pişirme veya ısıtma özelliğine sahip olarak tasarlanmıştır.

Kalın kartondan üretilen yeni karton tabak yelpazemiz, köpük tabağa alternatif olarak daha ekolojik bir seçim ve kullanım imkanı yaratmaktadır.

Standart ürünlerimizi buradan keşfedin, ve kişiselleştirilmiş ambalaj talepleriniz için pazarlama departmanımız ile irtibata geçiniz.