ahşap ambalajlar

Ürünlerinize ayrıcalık ve değer katan ambalajlar için, ahşap

Standart
ahşap
ambalajlarımızı
keşfedin
Ürünlerinize kaliteli ambalajlar üretmemizi sağlayan ahşap, şirketimizin tarihi bir malzemesidir.
Ahşabımız Fransadaki kavak bahçelerimizden tedarik edilmektedir ve kavak ağaçlarımızın açılması (ince yaprak haline getirilmesi) kendi bünyemizde gerçekleşmektedir.

PEFCTM sertifikalı ve sürdürülebilir şekilde yönetilen kavak tarlalarımızdan gelen ahşap ambalajlarımız EN14046 standardına göre %100 biyo-geridönüşümlü ve endüstriyel geri dönüşümde kompost olur.

Ambalajlarınızı üretmek için, bu 3 üretim tekniğine ustalıkla hakimiz: zımbalama, yapışma ve termoform.

Bu 3 teknik ürünlerinize adapte edilmiştir. Teknik veya estetik isteklerinize çözüm sunabilmek için tüm ambalajlar (kutular, tabaklar, tepsiler, halkalar ) teknik veya estetik ihtiyaçlarınızı karşılamak için yağlı kağıt ile laminasyon yapılabilir veya ek yağlı kağıt sunulabilir.

Ahşap ambalajlarımız, yakma baskı veya renkli baskı dekorasyonu ile ürünlerinizi kişiselleştirebilir.

masala, baharatlar, İncir, Kayısı, Hurma, Pestil, Cezerye, Lokum süt ürünleri, packaging, panir ahşap tabak, ahşap ambalaj ahşap ambalajlar mandıra, süt, tabağı, peynir

Üretim araçlarımız, 20 000 adetten itibaren başlayan endüstriyel seriler için uyarlanmıştır ve şekil, boyut ve dekorasyon bakımından tamamen kişiselleştirilebilinir.

Ahşap amblajlarımızın bir kısmı fırında veya mikrodalgada pişirmek veya ısıtmak için tasarlanmıştır.

Kişiselleştirilmiş ambalajlarınız için AR&GE departmanımızın uzmanlığından yararlanın ve buradan standart ambalajlarımızı keşfedin.